Kwiaty towarzyszą człowiekowi od chwili narodzin aż do śmierci. Są przy nas w najważniejszych momentach życia. A i tym „mniej ważnym” nadają świetności. Kwiaty sprawiają, że święta stają się bardziej uroczyste. Pomimo, że stanowią tylko ulotną dekorację, dopełniają każde wnętrze. Kwiaty to nasza pasja, marzenie. Realizacją tego marzenia było otwarcie Kwiaciarni Kwiatami Malowane w 2016 roku. Chcemy w niej zarażać państwa naszą miłością do kwiatów.
Cały czas poszukujemy nowych źródeł inspiracji i ciągle się rozwijamy, aby tworzone przez nas kompozycje były wyjątkowe i niepowtarzalne. Największą nagrodą za naszą pracę jest zadowolenie naszych klientów.
W naszej kwiaciarni dużą rolę odgrywa florystyka ślubna, dlatego też zachęcamy do kontaktu z nami wszystkich narzeczonych, którzy poza wiązanką ślubną poszukują kwiatów do dekoracji sali weselnej lub kościoła. To wszystko oferuje właśnie Kwiatami Malowane!
Osoby zainteresowane w celu uzgodniania szczegułów zapraszamy do kwiaciarnii, badż do kontakt drogą elektroniczną poprzez e-maila lub facebook'a podane w dziale kontakt.